http://www.inventura.sk/modules/mod_image_show_gk4/cache/hlavna-strgk-is-87.jpglink
«
»
Loading…
Slovak English French German Hungarian Italian Polish Russian Spanish

Odpovedzte si na naše otázky

Váš problém = naša výzva!

 

  • Nemáte dostatočné personálne KAPACITY k vykonaniu riadnej fyzickej inventúry?
  • Nemáte úplne 100% DÔVERU vo svojich zamestnancoch?
  • Máte pochybnosti a nezdá sa Vám, že finančné výsledky z fyzických inventúr zásob sú „okato“ NÍZKE, či nulové, alebo dokonca až v pluse?
  • Chceli by ste si nechať preveriť a zistiť, či doterajšie výsledky Vašich fyzických inventúr sú naozaj aj REÁLNE?
  • Máte určité podozrenie, že priebeh a samotný výkon fyzickej inventúry zásob NEPREBIEHA úplne v súlade s Vašimi internými smernicami?
  • Chceli by ste si preveriť SPOĽAHLIVOSŤ všetkých Vašich zamestnancov?
  • Pomohlo by Vám vypracovanie internej SMERNICE o samotnom vykonávaní fyzických inventúr zásob a činnosťami s tým súvisiacimi?
  • Privítali by ste externú a nezávislú KONTROLU Vašich zásob a kontrolu nad ich hospodárnosťou aj mimo vykonania riadnej fyzickej inventúry?

Pokiaľ ste si odpovedali kladne na väčšiu časť nami položených otázok, odporúčame Vám zvážiť a zamyslieť sa, či by ste si nami nechceli nechať poradiť, prípadne sa s nami dohodnúť na externej spolupráci. Naše dlhoročné skúsenosti a prax v tomto obore by mohli byt nápomocné i Vám. Pokiaľ to situácia nevyžaduje, nemusíte mať zamestnaných vlastných odborných zamestnancov, ktorí sa špecializujú konkrétne na činnosti súvisiace s prípravou, samotným výkonom fyzickej inventúry, či poradenstvom v čom a ako zlepšovať Vaše interné procesy, aby vo Vašej spoločnosti nedochádzalo k nemilým situáciám typu „neočákavané vysoké manko-schodok, či extrémne manko“.

Kontaktujte nás:

Kontakt

INVENTURA SK, s.r.o.
Slovenská republika

E-mail: inventura.sk@gmail.com
Tel.: +421 915 069 569

cracked-facebook-logo 

Prvá slovenská spoločnosť špecializujúca sa od r. 1998 na vykonávanie fyzických inventúr zásob a poradenstva v tejto oblasti.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“.
Ok